Co to jest wszycie tabletki Esperal?

Wszycie tabletki Esperal jest jednym z najskuteczniejszych sposobów leczenia alkoholizmu. Zabieg polega na wszyciu tabletki Esperal w skórę pacjenta. Lekarz wykonuje niewielkie nacięcie i umieszcza tabletkę Esperal, następnie zaszywając ranę. Zabieg wszycia tabletki wykonuje się na łopatce lub najczęściej na pośladku. Zabieg jest całkowicie bezbolesny i trwa około 30 minut.

Jak działa wszycie tabletki Esperal?

Wszycie tabletki Esperal działa poprzez wytworzenie u pacjenta odruchu odpychania alkoholu. Tabletka Esperal wytwarza bolesny odruch, gdy pacjent spożywa alkohol. Odruch ten jest wystarczająco silny, aby pacjent odczuwał dyskomfort, gdy pije alkohol, co zmniejsza jego chęć do picia.

Czy wszycie tabletki Esperal jest skuteczne?

Wszycie tabletki Esperal jest skuteczne w leczeniu alkoholizmu. Badania wykazały, że pacjenci, którzy przeszli zabieg wszycia tabletki Esperal, wykazywali znacznie mniejszą skłonność do picia alkoholu w porównaniu do pacjentów, którzy nie przeszli zabiegu.

Czy wszycie tabletki Esperal jest bezpieczne?

Wszycie tabletki Esperal jest całkowicie bezpieczne. Zabieg jest wykonywany przez wykwalifikowanego lekarza i jest całkowicie bezbolesny. Ponadto tabletka Esperal jest całkowicie biodegradowalna, co oznacza, że po określonym czasie rozpada się i nie powoduje żadnych skutków ubocznych.